طراحی اپلیکیشن

امروزه با فراگیر شدن گوشی های هوشمند بسیاری از سازمان ها ، بانک ها ، شرکت ها ، موسسات دولتی و خصوصی برای تسهیل در انجام کارها خدمات خود را بوسیله اپلیکیشن هایی که برنامه نویسی شده است ارائه می نمایند. به طوری که آمار های گوگل نشان می دهند بیشتر ترافیک سایت های پر بازدید از گوشی های هوشمند بوده است. این امر نشانده اهمیت ایجاد اپلیکیشن برای کسب و کار ها است.

1

تحلیل کسب و کار شما

در این مرحله کسب و کار شما مورد تحلیل و آنالیز قرار می گیرد که لیستی از امکانات و خدمات که نیاز هست بر روی اپلیکیشن قرار بگیرد را بدست می آوریم. قبل از شروع به برنامه نویسی باید سوال های زیر را جواب داد.
اپلیکیشن دقیقا چه کاری انجام می‌دهد؟
چگونه می‌خواهید نظر کاربران را جلب کنید؟
با این اپلیکیشن چه مشکلی حل می‌شود؟
چگونه زندگی مردم را ساده‌تر می‌کند؟
چگونه می‌خواهید اپلیکیشن خود را به بازار عرضه کنید؟

2

طراحی گرافیک اپلیکیشن

طراحی ui اپلیکیشن موبایل قبل از شروع به طراحی نیازمند طراحی ux اپلیکیشن می باشد. طراحی ux که مخفف User Experiane به معنی تجربه کاربری می باشد که مشخص می کند هر اِلمان طراحی باید چه خصوصیاتی داشته باشد تا طراحی گرافیک اپلیکیشن به صورتی باشد که کاربران بتوانند با آن به راحتی ارتباط برقرار کنند.

3

برنامه نویسی اپلیکیشن

در این مرحله ابتدا تیم برنامه نویسی دیتابیس نرم افزار را متناسب با ظاهر و اطلاعات و جزئیات آن طراحی می نمایند و بعد از آن روابط میان آن ها را مشخص کرده و سپس شروع به api نویسی های نرم افزار برای داینامیک سازی اپلیکیشن می نمایند. بعد از پایان این مرحله خروجی اپلیکیشن را گرفته و وارد مرحله تست می شویم.

برخی از نمونه کارها

اپلیکیشن بزن یک

اپلیکیشن بزن یک به سفارش شبکه یک صدا سیما برنامه نویسی شد. این مسابقه که با مشارکت مردمی همراه است به گونه برنامه نویسی شد تا مدیریت ترافیک های سنگین بین کاربر و سرور بدون از دست رفتن اتصال را انجام دهد.تست انحام شده تا ۴ میلیون کانکشن همزمان در یک ثانیه را با موفقیت به سرانحام رسانید.

  • ثبت نام در سایت

  • ثبت در خواست

  • تحویل پروژه

با ثبت نام در سایت و انتخاب پلن مورد نیاز خود بعد از تحلیل کار شما و بررسی رقیا پروژه شما شروع خواهد شد